ГоловнаОстанні новини12 Квітня, 2019р.
 Версія для друку

Просвітницькі заходи в бібліотеці

Опубліковано: 12.04.2019, 10:00

11 квітня 2019 року в місті Чернігові, на базі КЗ "Чернігівська обласна універсальна наукова бібліотека імені В.Г. Короленка", відповідно до спільного плану роботи з бібліотекою, працівниками навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області було організовано та проведено просвітницький захід по вивченню засобів індивідуального захисту, порядку дії у надзвичайних ситуаціях.

В заході прийняли участь учні 7-х класів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 33 міста Чернігова. Основна увага була сконцентрована на ознайомленні з засобами захисту дихання та шкіри.

Метою проведення заходу являлося навчання школярів правильним діям у разі виникнення надзвичайних ситуацій та вміння вберегти себе від біди. Також, що не менш важливо - це проведення інформаційно-просвітницької роботи з дітьми щодо правил поведінки в умовах надзвичайних ситуацій, культури безпеки життєдіяльності.

Спочатку представник навчально-методичного центру Михайленко С.В. коротко розповів дітям історію винаходу протигазу, розвиток та вдосконалення його аж до нашого часу. Потім було представлено електронну презентацію «Засоби індивідуального та колективного захисту», за допомогою якої дітей ознайомили з різними типами протигазів, респіраторів, захисних комплектів одягу, а також вияснили, що вони призначені для захисту людей від радіоактивних, отруйних і небезпечних хімічних речовин, а також бактеріальних засобів.

Під час бесіди діти отримали вичерпну інформацію про можливі небезпеки, що можуть виникнути за місцем навчання та методи реагування у разі їх виникнення; вивчити порядок дій у разі виникнення аварій, катастроф, стихійного лиха, ймовірних для міста Чернігова та надання практичної допомоги у самостійній підготовці до дій у надзвичайних ситуаціях; щодо ознайомлення з правилами користування засобами індивідуального захисту тощо.

Після ознайомлення з різними типами протигазів, діти змогли більш детально роздивитися всі представлені засоби захисту та навіть потренуватися в їх одяганні.

В кінці бесіди до дітей були доведені основні правила поводження при загрозі застосування отруйних речовин, порядок дії у випадку евакуації та інші загрози.

Активність дітей під час проведення заходу говорить про високий рівень зацікавленості та відповідальності їх про свою безпеку та безпеку оточуючих.

IMG_7612.JPG IMG_7614.JPG

IMG_7618.JPG IMG_7661.JPG

методист НМЦ Цз та БЖД Чернігівської області

С.В. Михайленко


   
Останні новини
4 Жовтня16:00 Протипожежне тренування в Ніжинському медичному коледжі
30 Вересня15:00 Об’єктове тренування у лікувально-профілактичному закладі
23 Вересня12:00 Рятувальник очима дітей
20 Вересня11:40 Об’єктове тренування в «Чернігівському обласному бюро судово-медичної експертизи»
16 Вересня15:49 Рятувальник – професія мужніх
3 Вересня10:50 Умовна пожежа на ТОВ «ТФ Кабель Україна»
28 Серпня12:18 Початок нового навчального року
23 Серпня12:40 Світлофор Моргайко завітав до дітлахів
21 Червня10:56 Безпечний літній відпочинок
30 Травня16:00 Навчання посадових осіб (фахівців) суб’єктів господарювання
26 Квітня17:00 Показовий День цивільного захисту в Чернігові
22 Квітня17:20 Тиждень знань з безпеки життєдіяльності в Чернігові
12 Квітня10:00 Просвітницькі заходи в бібліотеці
10 Квітня12:00 СОТ в Чернігівській обласній стоматологічній поліклініці
7 Березня12:30 Майстер-клас з вивчення засобів індивідуального захисту
Останні новини