ГоловнаОстанні новини4 Березня, 2021р.
 Версія для друку

Семінар-нарада з керівництвом навчально-методичних центрів

Опубліковано: 04.03.2021, 16:00

3 березня 2021 року начальник навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Чернігівської області Олександр Назін та заступник начальника Центру (з навчально-виробничої роботи), підполковник служби ЦЗ Максим Федоренко в режимі відеоконференції взяли участь у семінарі-нараді з працівниками Департаменту організації заходів цивільного захисту ДСНС України, Інституту державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту, керівниками навчально-методичних центрів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності областей, м. Києва.

Відкривав та очолював семінар-нараду директор Департаменту організації заходів цивільного захисту ДСНС України Сергій Парталян.

Основними завданнями збору були підбиття підсумків діяльності навчально-методичних центрів сфери цивільного захисту за 2020 рік, обговорення та визначення шляхів вирішення проблемних питань з навчання керівного складу та фахівців, підготовки посадових осіб органів управління та навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях.

З доповідями виступили начальники навчально-методичних центрів Тернопільської, Одеської, Полтавської, Дніпропетровської, Донецької, Хмельницької областей. Головні питання: стан виконання державного замовлення, стан проходження навчання за контрактами з функціонального навчання, забезпечення супроводу практичної підготовки, результати впровадження спеціальної підготовки, стан бібліотечного фонду та результати поширення спеціальної літератури, надання інформаційно-методичної підтримки консультаційним пунктам при органах місцевого самоврядування.

З темою: «Розгляд основних маркерів успішності виконання планових заходів з підготовки органів управління та навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях» виступив заступник начальника управління – начальник відділу підготовки органів управління та навчання населення Департаменту організації заходів цивільного захисту Сергій Осипенко.

Було висвітлено основні шляхи вирішення проблемних питань щодо навчання керівного складу та фахівців та організації планування навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях.

На завершення засідання директор Департаменту організації заходів цивільного захисту ДСНС України Сергій Парталян підбив підсумки семінар-наради та визначив основні пріоритети у подальшій діяльності та першочергові завдання навчально-методичних центрів сфери цивільного захисту на 2021 рік.

sem-nar-401.jpg sem-nar-402.jpg

sem-nar-403.jpg sem-nar-404.jpg

sem-nar-405.jpg sem-nar-406.jpg

Світлана ГЕРАСИМЕНКО,
методист кабінету навчального


   
Останні новини
16 Вересня12:00 Інформаційно-пізнавальний захід «Запобігти. Врятувати. Допомогти»
10 Серпня16:00 Подорож до країни безпеки – день п'ятий
3 Серпня16:00 Подорож до країни безпеки – день четвертий
20 Липня16:30 Подорож до країни безпеки – день третій
13 Липня16:00 Подорож до країни безпеки – день другий
6 Липня15:30 Подорож до країни безпеки – день перший
17 Червня13:00 Мобільний навчально-консультаційний пункт на міському пляжі «Золотий берег»
14 Червня10:00 Спеціальне об’єктове тренування з працівниками ПрАТ «Чернігівська швейна фабрика «Елегант»
7 Червня12:00 Навчання з цивільного захисту в дистанційному форматі
4 Червня12:00 Функціональне навчання керівників закладів дошкільної освіти з питань цивільного захисту
3 Червня15:00 Нагородження переможців конкурсу «Безпека в житті – життя в безпеці»
2 Червня16:00 Мобільний навчально-консультаційний пункт на Красній площі Чернігова
28 Травня11:00 Пізнавальна акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти»
25 Травня09:00 Робота мобільного навчально-консультаційного пункту в рамках проведення навчання з територіальної оборони
19 Травня12:00 Підведення підсумків конкурсу
Останні новини