ГоловнаОстанні новини11 Лютого, 2021р.
 Версія для друку

«Дії учасників освітньо-виховного процесу коледжу при загрозі та виникненні пожежної небезпеки»

Опубліковано: 11.02.2021, 12:00

Відповідно до наказу керівника КЗ «Чернігівський медичний коледж» з третього по десяте лютого у навчальному закладі проведено «Тиждень цивільного захисту» та спеціальне об’єктове тренування на тему: «Дії учасників освітньо-виховного процесу коледжу при загрозі та виникненні пожежної небезпеки» – щодо безпечної евакуації працівників і студентів навчального закладу.

О десятій годині проведено евакуацію із чотирьох навчальних корпусів, о 16 годині – із гуртожитку; задіяно 320 студентів і працівників коледжу.

Консультаційно-методичну допомогу з розробки документації щодо підготовки та проведення об’єктового тренування було надано майстром виробничого навчання Чернігівських територіальних курсів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності ІІ категорії.

Під загальним гаслом «пожежна безпека» у навчальному закладі online і на стаціонарі пройшли тематичні виховні заходи: години спілкування, бесіди. Під час виховної години студенти групи 2Б спеціалізації «Лікувальна справа» (керівник академічної групи С. Кострик, староста Д. Мельник) під керівництвом викладача С. Пархоменка звернули особливу увагу на надання домедичної допомоги постраждалому при раптовій зупинці серця в умовах карантину, пов’язаного з коронавірусною інфекцією COVID-19.

На платформі Zoom студентська рада коледжу зустрілася з практичним психологом І. Івахненко: проведено психологічний тренінг «Надання психологічної підтримки постраждалим під час і після пожежі. Посттравматичний синдром».

У зв’язку із необхідністю здійснення освітньо-виховного процесу дистанційно більшість керівників академічних груп проводять виховні заходи в режимі online. Схвальний відгук штаб отримав від студентів групи 2А спеціалізації «Лікувальна справа» (керівник академічної групи С. Кузьменкова).

Шостого лютого на платформі Zoom пройшла виховна година «Пожежна безпека – справа кожного». Керівником групи були поставлені завдання: розвивати вміння студентів поводити себе в надзвичайних ситуаціях; виробляти вольові якості, розвивати здоров’я зберігаючи компетентність; запобігати проявам паніки; розвивати логічне мислення; виховувати пильність, уважність, дисциплінованість.

Під час евакуації та на окремих заходах Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області представляла майстер виробничого навчання Чернігівських територіальних курсів ЦЗ та БЖД ІІ категорії Моргун Тетяна Володимирівна.

Підведені підсумки проведення заходу: досягнуто узгодження в роботі керівництва, працівників і студентів навчального закладу як об’єкта цивільного захисту, щодо виконання заходів запобігання і реагування на НС.

Усі поставлені навчальні завдання та заплановані заходи відпрацьовані в повному обсязі згідно плану проведення «Тижня цивільного захисту» та спеціального об’єктового тренування.

IMG_0721.JPG IMG_0723.JPG

IMG-b96129023c.jpg IMG-3ad7c3f451f.jpg IMG-2eac6688b9.jpg

IMG_0713.JPG IMG_0710.JPG

IMG-c280e10.jpg IMG-c280e12.jpg

Тетяна МОРГУН,
майстер виробничого навчання
Чернігівських територіальних курсів


   
Останні новини
16 Вересня12:00 Інформаційно-пізнавальний захід «Запобігти. Врятувати. Допомогти»
10 Серпня16:00 Подорож до країни безпеки – день п'ятий
3 Серпня16:00 Подорож до країни безпеки – день четвертий
20 Липня16:30 Подорож до країни безпеки – день третій
13 Липня16:00 Подорож до країни безпеки – день другий
6 Липня15:30 Подорож до країни безпеки – день перший
17 Червня13:00 Мобільний навчально-консультаційний пункт на міському пляжі «Золотий берег»
14 Червня10:00 Спеціальне об’єктове тренування з працівниками ПрАТ «Чернігівська швейна фабрика «Елегант»
7 Червня12:00 Навчання з цивільного захисту в дистанційному форматі
4 Червня12:00 Функціональне навчання керівників закладів дошкільної освіти з питань цивільного захисту
3 Червня15:00 Нагородження переможців конкурсу «Безпека в житті – життя в безпеці»
2 Червня16:00 Мобільний навчально-консультаційний пункт на Красній площі Чернігова
28 Травня11:00 Пізнавальна акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти»
25 Травня09:00 Робота мобільного навчально-консультаційного пункту в рамках проведення навчання з територіальної оборони
19 Травня12:00 Підведення підсумків конкурсу
Останні новини