ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 103

Останні новини

14 Червня10:00 Спеціальне об’єктове тренування з працівниками ПрАТ «Чернігівська швейна фабрика «Елегант»
Відповідно до план-графіку проведення практичної підготовки осіб керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів цивільного захисту на підприємствах, установах та організаціях м. Чернігова у 2021 році, 10 червня на Чернігівській швейній фабриці «Елегант» було проведено спеціальне об’єктове тренування на тему «Дії керівного складу та персоналу у разі виникнення пожежі».
7 Червня12:00 Навчання з цивільного захисту в дистанційному форматі
З 01 по 03 червня Навчально-методичним центром цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області було проведено навчання з категорією слухачів «Особи, які входять до складу спеціалізованих служб та формувань цивільного захисту і які залучаються до організації та проведення робіт з дегазації, дезактивації та інших видів спеціальної обробки, дозиметричного контролю та радіаційно-хімічної розвідки».
4 Червня12:00 Функціональне навчання керівників закладів дошкільної освіти з питань цивільного захисту
Відповідно до затвердженого плану комплектування навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області на 2021 рік в період з 31 травня по 02 червня поточного року були проведені заняття для категорії слухачів «Керівники суб’єктів господарювання» для керівників закладів дошкільної освіти області.
3 Червня15:00 Нагородження переможців конкурсу «Безпека в житті – життя в безпеці»
Управління освіти і науки Чернігівської ОДА, Департамент сім’ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА, Головне управління ДСНС України у Чернігівської області, Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області вже 10 років спільно проводять конкурс дитячої творчості «Безпека в житті – життя в безпеці» серед учнів закладів освіти Чернігівської області.
2 Червня16:00 Мобільний навчально-консультаційний пункт на Красній площі Чернігова
1 червня в Україні та світі традиційно відзначається День захисту дітей. Дорослі прагнуть, щоб діти зросли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. Кожна дитина має повне право бути захищеною, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього. І сьогодні – це не лише веселе свято для самих дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб усі діти росли щасливими і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни. Адже, на превеликий жаль є діти, яким бракує тепла, дружнього спілкування з однолітками, справжнього дитинства і мирного неба над головою.
28 Травня11:00 Пізнавальна акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти»
Головне управління ДСНС України у Чернігівської області, обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області 26 травня провели для учнів Чернігівської загальноосвітньої школи – інтернату І-ІІІ ступенів пізнавальну акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти».
25 Травня09:00 Робота мобільного навчально-консультаційного пункту в рамках проведення навчання з територіальної оборони
Відповідно до рішення Головнокомандувача Збройних Сил України у період з 12 травня в Чернігівській області розпочались планові двотижневі навчальні збори з територіальної оборони, в яких беруть участь 2000 резервістів 119 окремої бригади територіальної оборони оперативного командування «Північ».
19 Травня12:00 Підведення підсумків конкурсу
Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області та Центр професійного розвитку педагогічних працівників Чернігівської міської ради провели протягом березня-травня міський конкурс серед дошкільних навчальних закладів «Один день Тижня безпеки дитини».
18 Травня15:00 Попередження дитячого травматизму напередодні літнього відпочинку
В обласній бібліотеці для дітей 18 травня пройшов профілактичний захід з питань поведінки на дорозі з учнями базового з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності ЗЗСО № 22 м. Чернігова.
17 Травня09:00 Виставка дитячих робіт
Завершується обласний етап Всеукраїнського конкурсу дитячо-юнацької творчості «Безпека в житті – життя у безпеці» в Чернігівській області, який проводиться з метою формування у дітей та учнівської молоді культури безпечної життєдіяльності, патріотичного виховання та привернення уваги громадськості до проблем безпеки дітей в умовах сьогодення.
2 Квітня16:00 Підведення підсумків конкурсу «Пожежі краще запобігти!»
30 березня співробітники навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області разом з фахівцями Управління ДСНС України у Чернігівської області та Управління освіти і науки Чернігівської ОДА прийняли участь в роботі журі обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків та робіт декоративно-прикладної творчості «Пожежі краще запобігти!».
26 Березня16:00 Атестація педагогічних працівників – крок до майстерності
Атестація педагогів являється важливим етапом професійної діяльності кожного педагогічного працівника. Вона проводиться з метою активізації творчої роботи, стимулювання фахової та загальної освіти, посилення мотивації якісної праці, підвищення професійної відповідальності за результати навчання.
25 Березня16:00 Функціональне навчання посадових осіб (фахівців) органів місцевого самоврядування
Відповідно до плану комплектування навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області на 2021 рік в період з 22 по 24 березня були проведені заняття з категорією слухачів «Посадові особи (фахівці) органів місцевого самоврядування, на яких покладені обов’язки з питань цивільного захисту».
19 Березня15:00 Заняття з цивільного захисту для керівників об’єктових тренувань протипожежної служби
У період з 16 по 18 березня 2021 року, відповідно до плану комплектування навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області на 2021 рік відбулись заняття з функціонального навчання у сфері цивільного захисту з категорією слухачів «Керівники об’єктових формувань протипожежної служби (начальники пожежних дружин)».
12 Березня11:00 Навчання осіб, які входять до складу спеціалізованих служб та формувань ЦЗ
Відповідно до Плану комплектування навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області слухачами з функціонального навчання у сфері цивільного захисту на 2021 рік, 11 березня поточного року були проведені заняття з категорією слухачів: «Особи, які входять до складу спеціалізованих служб та формувань цивільного захисту і які залучаються до організації та проведення робіт з дегазації, дезактивації, дозиметричного контролю та радіаційно-хімічної розвідки».
11 Березня16:45 Навчання керівників суб’єктів господарювання
Відповідно до плану комплектування навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області слухачами з функціонального навчання у сфері цивільного захисту на 2021 рік, з 9 по 11 березня були проведені заняття з категорією слухачів: «Керівники суб’єктів господарювання».
5 Березня17:00 Спеціальне об’єктове тренування на суб’єкті господарювання
З метою удосконалення дій фахівців у разі виникнення пожежі на суб’єкті господарювання ТОВ «ШИШКІНН – СПА-Готель» та згідно план-графіка проведення практичної підготовки осіб керівного складу і фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів цивільного захисту на підприємствах міста Чернігова, 05 березня 2021 року було проведено спільне спеціальне об’єктове тренування.
4 Березня16:00 Семінар-нарада з керівництвом навчально-методичних центрів
3 березня 2021 року начальник навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Чернігівської області Олександр Назін та заступник начальника Центру (з навчально-виробничої роботи), підполковник служби ЦЗ Максим Федоренко в режимі відеоконференції взяли участь у семінарі-нараді з працівниками Департаменту організації заходів цивільного захисту ДСНС України, Інституту державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту, керівниками навчально-методичних центрів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності областей, м. Києва.
1 Березня16:00 Всесвітній день цивільного захисту в «ВНЗ «МАУП»
1 березня відзначається Всесвітній день цивільного захисту (lang-en|World Civil Defence Day), який було оголошено за рішенням Генеральної Асамблеї Міжнародної організації цивільного захисту (International Civil Defence Organisation) у 1990 році.
24 Лютого12:30 Чернігівщина в "жовтій" зоні. Які діятимуть обмеження?
З 24 лютого Україна повертається до адаптивного карантину. Чернівська область опинилася в "жовтій" зоні епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Нагадаємо, що 17 лютого Уряд прийняв постанову №104, якою передбачені чотири рівні епідемічної небезпеки. Карантин в Україні діятиме до 30 квітня.
24 Лютого11:00 Просвітницька робота в бібліотеці
23 лютого 2021 року в м. Чернігові, на базі КЗ "Чернігівська обласна універсальна наукова бібліотека імені В.Г. Короленка", відповідно до спільного плану роботи з бібліотекою, працівниками навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області у взаємодії з представниками Чернігівського базового медичного коледжу, для персоналу закладу було організовано та проведено просвітницький захід на тему «Домашня аптечка».
23 Лютого16:45 «Небезпечне селфі»
Відповідно до спільного плану заходів навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області і Чернігівського базового медичного коледжу 23 лютого на базі коледжу пройшло профілактичне заняття на тему «Небезпечне селфі».
18 Лютого10:00 Знання правил дорожнього руху – запорука безпеки на дорозі
Відповідно до плану спільних заходів навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області та центру роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання Чернігівської міської ради 17 лютого в клубі за місцем проживання «Берегиня» пройшло профілактичне заняття з правил дорожнього руху, на якому були присутні учні 3 класу колегіуму №11 м. Чернігова.
12 Лютого12:00 Функціональне навчання керівників закладів дошкільної освіти з питань цивільного захисту
Відповідно до затвердженого плану комплектування навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області на 2021 рік в період з 08 по 10 лютого поточного року були проведені заняття для категорії слухачів «Керівники суб’єктів господарювання», на яких були присутні керівники закладів дошкільної освіти м. Чернігова.
11 Лютого12:00 «Дії учасників освітньо-виховного процесу коледжу при загрозі та виникненні пожежної небезпеки»
Відповідно до наказу керівника КЗ «Чернігівський медичний коледж» з третього по десяте лютого у навчальному закладі проведено «Тиждень цивільного захисту» та спеціальне об’єктове тренування на тему: «Дії учасників освітньо-виховного процесу коледжу при загрозі та виникненні пожежної небезпеки» – щодо безпечної евакуації працівників і студентів навчального закладу.

    Твіт