ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 17

Останні новини

20 Вересня11:40 Об’єктове тренування в «Чернігівському обласному бюро судово-медичної експертизи»
19 вересня 2019 року у комунальному закладі «Чернігівське обласне бюро судово-медичної експертизи» було проведено спеціальне об’єктове тренування з питань цивільного захисту за темою «Дії керівного складу комісії з надзвичайних ситуацій, формувань цивільного захисту, персоналу закладу у разі виникнення пожежі в приміщенні гаражу»
16 Вересня15:49 Рятувальник – професія мужніх
У список героїчних професій можна сміливо включити професію рятувальника, яка вважається однією з найбільш відповідальних та небезпечних.
3 Вересня10:50 Умовна пожежа на ТОВ «ТФ Кабель Україна»
28 серпня 2019 року на підприємстві ТОВ «ТФ Кабель Україна» було проведено спеціальне об’єктове навчання з цивільного захисту за темою «Гасіння пожежі на підприємстві». Керував тренуванням керівник ТОВ «ТФ Кабель Україна» М. Кішка.
28 Серпня12:18 Початок нового навчального року
В Чернігові відбулося серпневе секційне засідання методичного об’єднання вчителів навчального предмету «Основи здоров’я», яке було присвячено основним напрямкам роботи в новому навчальному році з метою вдосконалення викладання предмету в закладах загальної освіти обласного центру.
23 Серпня12:40 Світлофор Моргайко завітав до дітлахів
Забезпечення безпеки дитини в різних життєвих ситуаціях – відповідальна задача батьків, педагогів, вихователів. На допомогу в вирішенні даної проблеми приходять спеціалісти поліції, рятувальних служб, медицини. В рамках Всеукраїнського місячника «Увага! Діти на дорозі!» у всіх дошкільних і загальноосвітніх закладах освіти проходять різноманітні заходи з питань попередження дитячого травматизму на дорогах.
21 Червня10:56 Безпечний літній відпочинок
Настала довгоочікувана пора літнього відпочинку для дітей. Після напруженого навчального року прийшов час відпочити на природі, здійснити цікаві подорожі та екскурсії, отримати позитивні емоції, знайти нових друзів.
30 Травня16:00 Навчання посадових осіб (фахівців) суб’єктів господарювання
Відповідно до Графіка-календаря навчального процесу з функціонального навчання обласних та м. Чернігова курсів за програмами короткострокового підвищення кваліфікації Плану комплектування навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області слухачами з функціонального навчання у сфері цивільного захисту на 2019 рік в період з 27 по 29 травня поточного року були проведені заняття з категорією слухачів: «Посадові особи (фахівці), на яких покладені обов’язки з питань цивільного захисту суб’єктів господарювання».
26 Квітня17:00 Показовий День цивільного захисту в Чернігові
24 квітня 2019 року в місті Чернігові на базі Чернігівського ліцею № 22 було проведено показовий День цивільного захисту. До проведення заходу були залучені представники Управління ДСНС України у Чернігівській області, аварійно-рятувального загону спеціального призначення УДСНС України у Чернігівській області, кінологічного центру та вибухо-технічного відділу Головного управління національної поліції в Чернігівській області, а також навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області.
22 Квітня17:20 Тиждень знань з безпеки життєдіяльності в Чернігові
В період з 15 по 19 квітня поточного року педагогічними працівниками Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області було проведено ряд просвітницьких заходів в закладах освіти міста Чернігова.
12 Квітня10:00 Просвітницькі заходи в бібліотеці
11 квітня 2019 року в місті Чернігові, на базі КЗ "Чернігівська обласна універсальна наукова бібліотека імені В.Г. Короленка", відповідно до спільного плану роботи з бібліотекою, працівниками навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області було організовано та проведено просвітницький захід по вивченню засобів індивідуального захисту, порядку дії у надзвичайних ситуаціях.
10 Квітня12:00 СОТ в Чернігівській обласній стоматологічній поліклініці
В Чернігівській обласній стоматологічній поліклініці було проведено спеціальне об’єктове тренування з цивільного захисту за темою «Дії персоналу закладу в разі виникнення пожежі» під керівництвом головного лікаря Сергія Горбаня.
7 Березня12:30 Майстер-клас з вивчення засобів індивідуального захисту
6 березня 2019 року в місті Чернігові, на базі дитячо-підліткового клубу за місцем проживання «Юність», працівниками навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області було організовано та проведено майстер-клас з навчання дітей діям у надзвичайних ситуаціях. Основна увага була сконцентрована на ознайомленні з засобами індивідуального захисту.
12 Лютого18:00 Спільні просвітницькі заходи
12 лютого поточного року навчально-методичним центром цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області спільно з Клінікою дружньою до молоді дитячої поліклініки №2 Чернігівської міської ради в особі практичного психолога клініки Короткова П.В., було заплановано та проведено бесіду на базі обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В.Г.Короленка зі студентами Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту на тему «Актуальні питання щодо ВІЛ/СНІД».
7 Лютого18:00 День викладача: заключний день заходу
7 лютого 2019 року продовжив свою роботу важливий захід професійної майстерності для викладачів сфери цивільного захисту – День викладача, який проводився на базі навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області.
6 Лютого18:00 День викладача в Чернігові
Сьогодні 6 лютого 2019 року на виконання пункту 16 розділу IX Плану основних заходів Державної служби України з надзвичайних ситуацій на 2019 рік на базі навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області розпочався День викладача. В заході приймають участь викладачі навчально-методичних центрів ЦЗ та БЖД Вінницької, Київської, Миколаївської, Одеської, Сумської, Херсонської, Чернігівської областей та м. Києва.
4 Лютого17:30 Підготовка фахівців з питань цивільного захисту в громадах
Відповідно до плану комплектування Центру на 2019 рік 4 лютого розпочалися заняття з категорією слухачів: «Посадові особи (фахівці) органів місцевого самоврядування, на яких покладені обов’язки з питань цивільного захисту ОТГ».
18 Січня15:30 Про негативні явища в молодіжному середовищі
17 січня поточного року навчально-методичним центром цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області спільно з Клінікою дружньою до молоді дитячої поліклініки №2 Чернігівської міської ради в особі практичного психолога клініки Короткова П.В., було заплановано та проведено бесіду з педагогічним колективом Чернігівської загальноосвітньої школи №3 на тему «Профілактика негативних явищ в молодіжному середовищі».

    Твіт