ГоловнаПро ЦентрСТРУКТУРАКабінет навчальний
 Версія для друку

Кабінет навчальний

Cтруктурний підрозділ Центру з основного напряму діяльності, що забезпечує планування, організацію навчального процесу та практичної підготовки, а також координацію і контроль роботи територіальних курсів та інших структурних підрозділів Центру з питань навчальної, методичної, практично-навчальної роботи та діяльності з надання інших освітніх послуг.

buchko.jpg

 

 

Бучко Віктор Михайлович

завідувач кабінету

Телефон/Факс: +38 (0462) 77-42-37

 

 

Основні завдання

  1. Вивчення потреби місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій у функціональному навчанні державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування і працівників та створення відповідного банку даних.
  2. Розроблення і реалізація Плану комплектування курсів слухачами на рік та організація виконання Планів-графіків проведення на підприємствах, в установах, організаціях спеціальних об'єктових навчань, тренувань.
  3. Організація разом із зацікавленими організаціями підготовки і видання рекомендацій, пам'яток, навчальних і наочних посібників відповідно до змісту програм підготовки населення до дій у надзвичайних ситуаціях.
  4. Популяризація і розповсюдження інформаційно-довідкових та наочних посібників, навчально-методичної літератури та ін.
  5. Створення, розвиток та удосконалення навчальної матеріально-технічної бази Центру.
    Твіт