ГоловнаПро ЦентрСТРУКТУРАЧернігівські територіальні курси цивільного захисту та безпеки життєдіяльності ІІ категорії
 Версія для друку

Чернігівські територіальні курси цивільного захисту та безпеки життєдіяльності ІІ категорії

ignatenko.JPG

 

Ігнатенко Сергій Вікторович

завідувач курсів

Телефон/Факс: +38 (0462) 77-42-37

Телефон: +38 (0462) 675-679

 

 

 Основні завдання

  1. Вивчення потреби місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій у функціональному навчанні державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування і працівників та створення відповідного банку даних.
  2. Участь у розробленні, Плану комплектування курсів слухачами на рік та Плану-графіку проведення на підприємствах, в установах, організаціях спеціальних об'єктових навчань, тренувань з цивільного захисту та навчально-тренувальних занять з відпрацювання дій за можливими аварійними ситуаціями.
  3. Вивчення стану та результатів навчання населення способам захисту і діям у надзвичайних ситуаціях.
  4. Спільно з керівництвом професійних аварійно-рятувальних служб здійснення підготовки до дій в умовах надзвичайних, аварійних ситуацій особового складу об'єктових аварійно-рятувальних служб та працівників об'єктів, які підлягають постійному та обов'язковому обслуговуванню, а також населення прилеглої до них території.
  5. Організація разом із зацікавленими організаціями підготовки і видання рекомендацій, пам'яток, навчальних і наочних посібників відповідно до змісту програм підготовки населення до дій у надзвичайних ситуаціях.
  6. Популяризація і розповсюдження інформаційно-довідкових та наочних посібників, навчально-методичної літератури, яка видається Мережею територіальних курсів, навчально-методичних центрів ДСНС України або рекомендованої Науково-методичною комісією з питань функціонального навчання та підготовки населення до дій у надзвичайних ситуаціях при Інституті державного управління у сфері цивільного захисту.
  7. Створення, розвиток та удосконалення навчальної матеріально-технічної бази курсів.
    Твіт